مِه – بخار محصول هرمزگان کشاورزی مبارزه ّبا آفت

مِه – بخار: محصول هرمزگان کشاورزی مبارزه ّبا آفت آفت سن گندم جهاد کشاورزی هرمزگان کشت گندم مزارع گندم هرمزگان

گت بلاگز اخبار حوادث مردی در مهمانی شخصی خاطره تجاوز به پسر8ساله را تعریف کرد،به گوش پلیس رسید

شب چهارشنبه آخر سال 96 مرد جوانی در حالی که دست پسر ٨ ساله‌اش را به‌دست داشت هراسان به اداره پلیس رفت و از جنایت سیاهی که جهت پسرش رقم خورده بود خبر داد. 

مردی در مهمانی شخصی خاطره تجاوز به پسر8ساله را تعریف کرد،به گوش پلیس رسید

عبارات مهم : اداره

شب چهارشنبه آخر سال 96 مرد جوانی در حالی که دست پسر ٨ ساله اش را به دست داشت هراسان به اداره پلیس رفت و از جنایت سیاهی که جهت پسرش رقم خورده بود خبر داد.

پسر هشت ساله در تحقیقات گفت: جهت خرید ترقه سوار مترو شدم. تعدادی ترقه خریدم و دوباره سوار مترو شدم تا به منزل برگردم. در راه بازگشت دو نفر از دستفروشان مترو به من گفتند که می توانند انواع و اقسام ترقه را با قیمت های ارزان به من بدهند. من هم گولشان را خوردم و همراهشان رفتم ولی آنها مرا به منزل ای برده و مورد آزار و اذیت قرار دادند.

با شکایت پسر فرزند تحقیقات به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی جهت شناسایی مردان شیطان صفت شروع شد.در بررسی های صورت گرفته کارآگاهان موفق به شناسایی منزل مورد نظر شدند. بدهید ترتیب صاحب منزل شناسایی و جهت تحقیقات به اداره آگاهی انتقال یافته شد. صاحبخانه که مرد جوانی بود مدعی شد که در وقت اتفاق به مسافرت رفته و کلید منزل اش را جهت چند روزی به دو نفر از دوستانش داده است.تحقیقات نشان می داد که دو پسر جوان همان فروشنده های مترو بودند که این جنایت سیاه را رقم زده اند.

مردی در مهمانی شخصی خاطره تجاوز به پسر8ساله را تعریف کرد،به گوش پلیس رسید

با برملایی هویت مردان تبهکار بررسی ها جهت دستگیری آنها ادامه یافت ولی دو مرد جوان از پایتخت کشور عزیزمان ایران خارج شده است بودند.بررسی های کارآگاهان اداره شانزدهم جهت دستگیری متهمان ادامه داشت تا اینکه مأموران یکی از شهرهای شمال غربی کشور با خبر شدند که مرد جوانی در یک دورهمی شبانه از جنایت سیاهی که شب چهار شنبه سوری در پایتخت کشور عزیزمان ایران مرتکب شده است خبر داده است.با این سرنخ تحقیقات در این شاخه متمرکز شد وکارآگاهان این مرد شرور را که یکی از متهمان جنایت سیاه بود شناسایی کردند.

بدین ترتیب با هماهنگی های صورت گرفته با بازپرس رضوانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران مأموران وارد عمل شده است و او را دستگیر کردند. تحقیقات جهت دستگیری عامل دیگر این جنایت سیاه ادامه دارد.

شب چهارشنبه آخر سال 96 مرد جوانی در حالی که دست پسر ٨ ساله‌اش را به‌دست داشت هراسان به اداره پلیس رفت و از جنایت سیاهی که جهت پسرش رقم خورده بود خبر داد. 

خبرآنلاین

واژه های کلیدی: اداره | ایران | جنایت | تحقیقات | دستگیری | شناسایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs