مِه – بخار محصول هرمزگان کشاورزی مبارزه ّبا آفت

مِه – بخار: محصول هرمزگان کشاورزی مبارزه ّبا آفت آفت سن گندم جهاد کشاورزی هرمزگان کشت گندم مزارع گندم هرمزگان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کاوه تنها نیست! ، برنامه تاکتیکی استقلال جهت دیدار برگشت با العین

تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در دیدار برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم العین امارات به میدان می‌رود. 

کاوه تنها نیست! ، برنامه تاکتیکی استقلال جهت دیدار برگشت با العین

برنامه تاکتیکی استقلال جهت دیدار برگشت با العین/ کاوه تنها نیست!

عبارات مهم : العین

تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در دیدار برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم العین امارات به میدان می رود.

به گزارش مهر، شاگردان علیرضا منصوریان که با توجه به پیروزی یک بر صفر در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی برابر العین امارات از شانس خوبی جهت افزایش به جمع ۸ تیم برتر آسیا بهره می برند، جهت تحقق این رویا دوشنبه شب باید برابر این تیم اماراتی در امارات نتیجه مورد نیاز را کسب نمایند.

کاوه تنها نیست! ، برنامه تاکتیکی استقلال جهت دیدار برگشت با العین

تفکرات منصوریان در این بازی شاید علی رغم آن چیزی باشد که خیلی ها تصور می کنند. او به هیچ وجه قصد ندارد در این دیدار همچون بازی رفت با تک مهاجم برابر حریف بازی کند و علی رغم بسیاری از آینده نگری ها، او از اغلب از داشته هایش در فاز تهاجمی سود می برد.

کاوه رضایی عالی ترین گلزن آسیایی استقلال که در بازی گذشته تک مهاجم آبی پوشان بود و در نهایت نیز با گلزنی خود شرایط افزایش تیمش به مرحله بعدی را تسهیل کرد، در این بازی تنها مهاجم تیمش نخواهد بود و به احتمال بسیار زیاد جابر انصاری که به جای فرشید اسماعیلی محروم در ترکیب آبی پوشان قرار می گیرد، با کمترین فاصله نسبت به رضایی قرار می گیرد تا عملا نقش مهاجم دوم آبی پوشان را ایفا کند. ضمن این که امکان استفاده از علی قربانی در ترکیب ثابت این آبی ها نیز وجود دارد و در این صورت قوای تهاجمی تیم منصوریان در امارات دو چندان خواهد شد.

تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در دیدار برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم العین امارات به میدان می‌رود. 

دیدار برگشت دو تیم استقلال و العین در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۳:۱۵ روز دوشنبه به میزبان تیم العین در امارات برگزار می شود.

واژه های کلیدی: العین | امارات | استقلال | منصوریان | مهاجم تیم | علیرضا منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs